Logo Adwokatura Polska

ADRES:

ul. Solna 3/9,

Poznań

ul. Solna 3/9, Poznań


 

Wszystkie prawa zastrzeżone

adwokat Adrian Książek:

+48 505 430 036

 

adwokat Aleksandra Kubiec:

+48 667 614 039

 

Adwokat Poznań

Obsługa prawna firm

Adwokat obsługa firm Poznań

Gwarancją skutecznego i profesjonalnego wykonywania przez Naszych Specjalistów powierzonych przez Klientów spraw, jest wieloletnia i nieprzerwana stała obsługa prawna przedsiębiorców cieszących się na rynku gospodarczym dużym uznaniem.

 

W ramach stałej współpracy Kancelarie Adwokackie zapewniają podmiotom gospodarczym świadczenie następujących usług:

- sporządzanie umów oraz opiniowanie umów handlowych;

- pomoc prawną przy prowadzeniu bieżącej działalności;

- lokalizowanie i szacowanie ryzyka prawnego;

- dochodzenie należności korporacyjnych;

- reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi we wszystkich instancjach;

- reprezentowanie w negocjacjach z kontrahentami, bankami, instytucjami, innymi podmiotami gospodarczymi;

- obrona w sprawach karnych oraz karno- skarbowych.

 

Dzięki doświadczeniu i wiedzy Adwokata Aleksandry Kubiec oraz Adwokata Adriana Książek mają Państwo gwarancję zabezpieczenia prawnego interesów firmy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandry Kubiec oraz Adwokata Adriana Książek oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Kancelarie świadczą pomoc prawną dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek cywilnych, spółek prawa handlowego, a także osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą.

 

Nasi Adwokaci z Poznania oferują pomoc zarówno przy sporządzaniu umów, wszelkich dokumentów, pism procesowych, jak i windykacji należności czy reprezentacji przed Sądami.

 

Adwokat Aleksandra Kubiec oraz Adwokat Adrian Książek na co dzień działają na terenie całego województwa wielkopolskiego, przede wszystkim na terenie takich miast jak Poznań, Września, Oborniki, Śrem, Kościan, Kalisz, Słupca, Jarocin, Leszno, Rawicz, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Wągrowiec, Konin, Środa Wielkopolska, Wolsztyn W razie potrzeby adwokaci reprezentują klientów również na obszarze całego kraju.

 

Istnieje wiele możliwości nawiązania współpracy w zakresie obsługi prawnej firm i reprezentacji przedsiębiorców – nasi Adwokaci zapewniają indywidualne podejście do każdego Klienta, przez co istnieje możliwość dopasowania oferty do potrzeb każdego. W ramach pomocy prawnej udzielanej przedsiębiorcom Adwokat Aleksandra Kubiec oraz Adwokat Adrian Książek zapewniają rzetelną obsługę prawną firm.

 

Gwarancją skutecznego i profesjonalnego wykonywania przez Naszych Specjalistów powierzonych przez Klientów spraw, jest wieloletnia i nieprzerwana stała obsługa prawna przedsiębiorców cieszących się na rynku gospodarczym dużym uznaniem.

Skontaktuj się