Logo Adwokatura Polska

ADRES:

ul. Solna 3/9,

Poznań

ul. Solna 3/9, Poznań


 

Wszystkie prawa zastrzeżone

adwokat Adrian Książek:

+48 505 430 036

 

adwokat Aleksandra Kubiec:

+48 667 614 039

 

Adwokat Poznań

Ponadto, gdy wymaga tego Państwa sprawa, nawiązujemy kontakt z licznymi specjalistami, z którymi Nasze Kancelarie współpracują, m.in. doradcą podatkowym, księgowym, biegłym z zakresu rekonstrukcji wypadków czy tłumaczem przysięgłym. Jednocześnie wskazujemy, że usługi naszych Partnerów nie są wliczone w cenę świadczonych przez nas usług. Opisz nam swój problem prawny, a my doradzimy z jakim ewentualnie innym specjalistą należy się skontaktować.

Kancelaria Notarialna

 

 

W przypadku czynności, w których nasi klienci są obowiązani lub pragną nadać formę notarialną, korzystamy z profesjonalnej pomocy notariusza, który w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, gwarantuje rzetelną i dyskretną pomoc prawną w zakresie czynności notarialnych

 

Marta Ruć Rzeczoznawca Majątkowy


e-mail: martaruc.rzeczoznawca@gmail.com
tel.: 791-190-512

 

W sytuacji konieczności skorzystania z pomocy rzeczoznawcy majątkowego Nasze Kancelarie współpracują z Rzeczoznawcą Majątkowym Martą Ruć, która to od 2019 roku, jako Rzeczoznawca jest wpisana Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych pod numerem 7621. Rzeczoznawca działa na terenie Poznania i powiatu poznańskiego. Zajmuje się sporządzaniem opinii oraz operatów szacunkowych dotyczących nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, budynkowych oraz lokalowych. Rzeczoznawca Majątkowy Marta Ruć gwarantuje profesjonalne wykonanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, standardami zawodowymi oraz kodeksem etyki zawodowej rzeczoznawców majątkowych.

Europejskie Biuro Operacyjne - Detektyw


e-mail: kontakt@biurooperacyjne.pl
strona www: https://www.biurooperacyjne.pl
tel. +48 793 250 000

 

Jest to zespół  poznańskich detektywów o wieloletnim  doświadczeniu  operacyjnym i obserwacyjnym. 

Pomoc detektywa w wielu sprawach okazać się może niezbędna, w szczególności dla zebrania materiału dowodowego. Detektyw niejednokrotnie pomagał nam w sprawach konfliktów małżeńskich oraz problemów rodzicielskich. Zebrany przez detektywa materiał dowodowy często służy jako istotny dla rozstrzygnięcia sprawy dowód w Sądzie, który my, jako adwokaci możemy wykorzystać. Detektyw z Poznania, z którym współpracujemy, świadczy usługi na terenie Polski, jak i również całej Europy.

Nasze Kancelarie współpracują z: